فیلم راز _ قانون جذب 

فیلم راز ( قانون جذب ) ساخته خانم راندا برن و کارگردانی درو هریوت در سال ۲۰۰۶ اکران شد. موضوع این مستند ” قانون جذب “ است، خانم راندا برن ایده ساخت فیلم راز را بر اساس کتاب معروف و قدیمی ” علم ثروتمند شدن ” از والاس واتلز که بطور اتفاقی این کتاب را مطالعه کرده بود؛ گرفته است.

 

فیلم راز

شروع فیلم راز

در مستند راز خانم ” راندا برن “ ابتدا اینگونه شرح میدهد. یک سال قبل دنیا روی سرم خراب شده بود تا سرحد مرگ کار می کردم و زندگی خوبی نداشتم، در همین حین ناگهان پدرم فوت کرد. در ادامه هم روابط اجتماعی بسیار بدی پیدا کردم مثل این بود که هم چیز دست به دست هم داده بود که مرا زمین گیر کند؛ و از بین ببرد آن زمان اصلا فکرش را هم نمی کردم در دل عظیم ترین ناامیدی ها و سختی های زندگی ام عظیم ترین راز و موهبت پدیدار خواهد شود. بله درست است در همان روز ها گوشه چشمی از یک راز برای من نمایان شده بود شروع کردم به دنبال نشانه های  از این راز.

راندا برن در فیلم  راز شرح می دهد که هر چه جلوتر می رفتم رد پای این راز را بیشتر احساس می کردم؛ نمی توانستم تصور کنم که چنین افراد سرشناسی از این راز خبر داشته باشند. آنها بزرگترین افراد تاریخ بودند چهره هایی مانند: افلاطون، شکسپیر، هوگو، بتهوون، لینکن، ادیسون و انیشتین و… شروع کردم به جستجو در اینترنت از افرادی که شاید این راز را بدانند در کمال تعجب افرادی که از این راز خبر داشتند؛ یکی پس از دیگری پدیدار شدند. اشخاصی مثل: استر هیکس، باب پراکتور، جو ویتالی، جک کنفیلد و …

فیلم راز یا قانون جذب چه می گوید؟

همه ما با قدرتی نامحدود به دنیا آمده ایم، همه ما دقیقا خود را با یک قانون هدایت می کنیم قوانین طبیعی جهان هستی آنقدر دقیق است که ما را قادر به فرستادن به فضا می کند. بله می توانیم انسانها را به کره ماه بفرستیم میتوانیم فرود فضا پیما را با کسری از ثانیه بر آورد کنیم این راز جهان هستی برای ما انسانهاست.

در فیلم راز تاکید می شود که مهم نیست شما در کجای این جهان هستید و در چه خانه ای زندگی می کنید و یا چه شرایطی دارید. چیزی که مهم است این است که می توانید از قانون راز بهترین استفاده را ببرید، در هر جای این کره خاکی که باشیم همگی با قانون راز (قانون جذب) سر و کار داریم و خود آگاه و ناخودآگاه همه افراد از این قانون بهره می برند.

وقتی چیزی وارد زندگی شما می شود در واقع خودتان آن را وارد زندگی تان کرده اید و این فرایند به واسطه تمرکز بر افکار، احساسات، باورها و در نتیجه فرکانس یا ارتعاشاتی هست که از ذهن خود ساطع می کنید و برگشت این فرکانس و ارتعاشات رو به صورت افراد، اتفاقات، شرایط و موقعیت هایی در زندگی خود مشاهده می کنید.

پس حالا بگویید افکار غالب شما چیست؛ تا از طریق قانون جذب به شما بگویم چه چیزی در انتظارتان است.

در همین ارتباط ببینید: مستند قطب نما (نیروی درون)

اساتید موفقیت و قانون جذب 

باب پراکتور میگوید: فکر می کنید چرا ۹۶ درصد درآمد جهان فقط برای یک درصد افراد است آیا این یک امر تصادفی است؟  خیر اینطور نیست آنها به رازی پی برده اند که اکنون با شما در میان می گذارم.

افرادی که در زندگی خود به ثروت و موفقیت رسیده اند آگاهانه یا ناخودآگاه راز را به خدمت گرفته اند؛ آنها تمام مدت به فکر ثروت و نعمت های زندگی هستند. حتی اگر به زبان نیاورند؛ هیچ فکر مخالف دیگری به ذهنشان خطور نمیکند؛ آنها ممکن است حرف های من و شما را متوجه نشوند و یا حتی با دیدن مستند راز و شنیدن حرف های ما تعجب کنند، ولی قانون راز وجود دارد و زندگی همه ما به آن بستگی دارد چه بپذیریم و چه نپذیریم همواره در حال استفاده از قانون راز هستیم.

خانم استر هیکس که یکی از برترین اساتید موفقیت و قانون جذب  است؛ در مستند راز میگوید: اکثر انسانهایی که در کنار ما در این سیاره زندگی می کنند خواسته ها و آرزوهای بزرگی دارند. ولی اگر از آنها بپرسید چه آرزویی دارید به جای گفتن رویا هایشان می گویند ” من نمی خواهم محتاج دیگران باشم یا من نمی خواهم در این شرایط کسل کننده زندگی کنم”.

در واقع تمرکز آنها روی بدبختی است به همین دلیل است که همیشه زندگی آنها مثل یک نوار ضبط صوت در حال پخش کردن آنچه در ذهن شان می گذرد؛ است. در این مستند اساتید همگی اهمیت تمرکز در ذهن رو به شکلی دقیق توضیح می دهند و باور عمیقی دارند که هر آنچه رو که تو ذهن پرورش بدیم همان رو در دنیای واقعی خلق می کنیم.

 دوره ” آرزوی تو دستور توست ” در ارتباط با فیلم راز

پیشنهاد ویژه : دوره آرزوی تو دستور توست “ یکی از بهترین دوره های آموزشی قانون جذب و رسیدن به خواسته ها و آرزوها در دنیا و ایران از ” کوین ترودو ”  هست که شما عزیران میتوانید برای آشنایی، دانلود رایگان ۴ قسمت اول و خرید کامل این دوره فوق العاده عالی  اینجا کلیک نمایید.

این دوره  در سال ۲۰۰۹ به صورت سمیناری دو روزه در مکانی مخفی و بسیار با شکوه و مجلل در کوههای آلپ کشور سویس برگزار شد در این سمینار دعوت نامه هایی به افراد در سرتاسر دنیا ارسال گردید و افرادی از ملیتهای مختلف در این سمینار حاضر بودند.

در ضمن به دلیل اینکه افراد بسیار معروف و ثروتمندی از سطوح بالای جامعه، گروههای مخفی، افراد سطح بالای دولتی و خانوداه های پادشاهی و… در این سمینار حضور داشتند و نمی خواستند هویت شون آشکار شود بنابرین این سمینار فقط بصورت صوتی ضبط گردید. که البته این سمینار در سایت رویاهای بزرگ به فارسی دوبله شده است.

در این دوره ترودو به زیبایی آموزش می دهد که چگونه هر فردی می تواند به خواسته ها و آرزوهای خود برسد و میلیونها دلار درآمد داشته باشد. همچنین درباره رازهایی که ثروتمندان دارند و نمی خواهند که مردم عادی از آنها اطلاع داشته باشند صحبت می کند.

در مورد این صحبت می کنند که چگونه هر فردی چراغ جادوی علاالدین خود رو دارد و می تواند برای رسیدن به خواسته های خود به غول چراغ جادو دستور دهد و خواسته خود را آشکار در زندگی ببیند. شاید این موضوع برای شما عجیب و غیر قابل باور به نظر برسد؛ ولی حقیقت دارد.

در این دوره ترودو اولین مبحثی که درباره آن صحبت می کند این هست که شما به چه کسی گوش می کنید؟ از چه کسی یاد می گیرید و الگو بر می دارید؟

این موضوع رو بسیار پایه ای و اساسی می داند و تاکید می کند که شما نمی توانید به کسی گوش کنید که تنها کتابی در مورد پول درآوردن نوشته و سمیناری برگزار کرده!

چرا که این افراد در زندگی واقعی خودشون پولی بدست نیاوردند و در زندگی شون مدرکی ندارند که برای اثبات حرف هایشان نشان بدهند. زیرا آنها تنها پولی که بدست آوردن از فروش کتاب و سمیناری بوده که درباره پول نوشتند.

ترودو در این سمینار می گوید که مطالب این دوره از او نیست و او فقط یک پیغام رسان هست او توضیح می دهد که مطالب و آموزشهای این دوره از کتابها، افراد و منابعی در گروه های مخفی می آید، مطالبی که طی هزاران سال گذشته در این گروه های مخفی گردآوری شده و نسل به نسل و سینه به سینه به افراد سطح بالای جامعه منتقل گردیده و این افراد به شدت مراقب بودند که این مطالب در اختیار مردم عادی در طی زمان قرار نگیرد.

ترودو می گوید که گروه های مخفی در طول تاریخ برای این بوجود آمده اند که این اطلاعات و قدرت فقط در اختیار افراد سطح بالای جامعه و خانواده های آنها باشد تا بتوانند مردم عادی رو از این طریق کنترل کنند و ثروت و منابع جامعه را در اختیار خودشان داشته باشند.

آنها خودشان را برتر از افراد عادی جامعه میدونستند. خوب پس این گروه برتر جامعه؛ آمدند و این گروه‌های مخفی و مجامع پنهان را ایجاد کردند که یکی از آنها همان ” فراماسونری “ هست و اون یکی که خیلی هم معروفه، دانشگاه ییل هست. این دانشگاه امریکایی گروه مخفی داره به اسم ” اسکالن اند بونز ” که نمادشان عکس جمجمه و استخون هست. این گروه در جاهای مختلف کلاس برگزار می‌کند و سمینارهای مختلفی دارند.

 

سرفصل های آموزشی دوره آرزوی تو دستور توست:

 1. چرا آرزوی تو دستور توست؟
 2. چگونه همه آرزوهای شما می توانند به واقعیت تبدیل شوند؟
 3. چگونه آرزوهای شما می توانند سریعتر وارد زندگی شما شوند؟
 4. آیا می توان غول چراغ جادوی علاالدین رو داشت؟
 5. به چه کسی گوش می کنید؟ از چه کسی یاد می گیرید و الگو بر می دارید؟
 6. میزان آموزش پذیری، یادگیری و قابلیت تغییر پذیری تون چقدر هست؟
 7. بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت تون به چه صورت هست؟
 8. چهار مرحله یادگیری که شامل : ۱- ناخودآگاهی و ناشایستگی ۲- خودآگاهی و ناشایستگی ۳- خودآگاهی و شایستگی ۴- ناخودآگاهی و شایستگی که هدف در یادگیری رسیدن به مرحله آخر یعنی ناخودآگاهی و شایستگی هست.
 9. استاد شدن در چهار مرحله قبلی
 10. چگونه می دانید چقدر قابلیت یادگیری و تغییر پذیری دارید؟
 11. افشای رازهای ثروتمندان که آنها دوست ندارند شما بدانید
 12. افشای رازهای گروه های مخفی
 13. توضیحاتی در خصوص قانون جذب و فیزیک کوانتوم
 14. قانون جذب بالاتر از تمام قوانین فیزیکی
 15. همه چیز در دنیا در نهایت هستی خود از انرژی تشکیل شده است
 16. ذهن ما قوی ترین و سریع ترین فرستنده و گیرنده ارتعاش است
 17. شواهد و مدارک علمی اثبات اثرگزاری ارتعاشات ذهن انسان بر سایر اذهان و اشیا در سرتاسر دنیا
 18.  شما تبدیل به چیزی یا کسی می شوید که بیشتر اوقات به اون فکر می کنید
 19. چگونگی فرستادن ارتعاش اهداف و خواسته هامون در زندگی
 20. هر ارتعاشی که از ذهنتان ساطع نمایید معادل و همتراز همان ارتعاش را دریافت می کنید
 21. احساسات شما همان ارتعاشات ارسالی شما است
 22. احساسات شما قطب نما و سیستم راهنمای درونی شما است
 23. چگونه احساس مثبت داشته باشیم و از شر احساسات منفی خلاص شویم؟
 24. مهمترین و بالاترین هدف در زندگی داشتن احساس خوب در هر لحظه است
 25. راه های رسیدن به احساس خوب در بدن فیزیکی و ذهنمون چیست؟
 26. تکنیک دکتر کالاهان و گری گریک برای رهایی از افکار منفی
 27. چگونه زندگی خود را در تمام جنبه های مالی، روابط، سلامتی و … بهتر و عالی نماییم؟
 28.  چرا باید نسبت به هدف اصلی خود در زندگی وسواس داشته باشیم؟
 29. چگونه همیشه بر خواسته های خود تمرکز و توجه کامل داشته باشیم؟
 30. چگونه باور و ایمان خود برای رسیدن به اهدافمان را بالا ببریم؟
 31. چگونه اهداف و خواسته های خود را تعریف نماییم؟
 32. هر اتفاقی که در زندگی شما می افتد خودتان به وجود آوردید!
 33. تضاد ها و مشکلات زندگی اهداف و خواسته شما را شفاف تر می کنند
 34. آیا می توان آینده خود را رو پیش بینی کرد؟

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: ۱,۰۰ out of 5)

 

چرا به کانال تلگرامی رویاهای بزرگ که مطالب و کلیپ های بسیار جذابی در ارتباط با موضوعات موفقیت، شادی، ثروتمندی، روابط، انگیرشی و … دارد نمی پیوندید؟