مستند ابر راز (The Meta Secret)

مستند ابر راز توسط  دکتر مل گیل در سال 2010 ساخته شده است، در این مستند اساتید موفقیت همچون جک کنفیلد، دیوید ریکلان، باب پراکتور، هارو اکر و خود دکتر مل گیل در ارتباط با “مستند ابر راز “ و تکنیک های موفقیت که زندگی شما را تغییر خواهد داد؛ صحبت می کنند.

همانطور که می دانید ، فیلم راز (THE SECRET)  ساخته راندا برن در سال 2006 قانون جذب را برای ما شرح داده بود؛ که قانون جذب فقط یکی از هفت قانون باستانی هرمس است. ابر راز (META SECRET) همه قانون های باستانی را همراه با استراتژی ها و روش های عملی برای ظاهر کردن سیستماتیک خواسته ها و در نهایت زنده نگه داشتن رویاهایتان شرح می دهد.

برخی اساتید مستند ابر راز (META SECRET) را به عنوان یک راهنمای سریع ویدئویی گام به گام (چگونگی بکار گیری) برای استفاده بهینه از “قانون جذب”  توصیف کرده اند.

 

مستند ابر راز

 

شروع مستند ابر راز

مستند ابر راز با تجربه نزدیک به مرگ شخصی که بر اثر حادثه سقوط از کوه و از دست دادن بازوش در اتاق عمل؛ تا برخوردهای مختلف با اساتید خرد و دانایی از شرق و غرب دنیا؛ آغاز می شود و با یک یادآوری به پایان می رسد که ما موجودات معنوی هستیم که دارای تجربه زندگی بسیار موقتی هستیم؛ و این تجربیات چیزهایی نیست که ما جمع می کنیم و یا خودمان را تعریف می کنیم بلکه این است که ما چطور به شرایط مختلف خود پاسخ می دهیم.

در همین ارتباط ببینید: فیلم راز یا قانون جذب 

مستند ابر راز چه می گوید؟

مستند ابر راز (META SECRET) در یک جمله یادآوری می کند که خود سفر زندگی مهمترین چیز در طول زندگی ما است و ما باید احساسات بیشتری از سپاسگزاری برای آنچه در حال حاضر داریم، مکانهایی که در آن زندگی می کنیم و افرادی که ما را احاطه کرده اند را تجربه کنیم؛ قوانین جهان را بیاموزیم و اینکه چگونه با آنها هماهنگ باشیم تا ما را به سمت زندگی عالی هدایت کند.

مستند ابر راز (META SECRET) فراتر از تمام اسراری است که قانون جاذبه را از جهات معنوی و بسیار نوین و با تمرکز بر روی چند قانون مهم عمیقا بررسی می کند این ویژگی ابر راز به صورت گام به گام به شما کمک می کند که عشق، ثروت، خوشبختی، و سلامت وارد زندگیتان شود و در شما تجلی یابد.

 

 

 دوره ” آرزوی تو دستور توست ” در ارتباط با مستند ابر راز 

پیشنهاد ویژه : دوره آرزوی تو دستور توست “ یکی از بهترین دوره های آموزشی قانون جذب و رسیدن به خواسته ها و آرزوها در دنیا و ایران از ” کوین ترودو ”  هست که شما عزیران میتوانید برای آشنایی، دانلود رایگان 4 قسمت اول و خرید کامل این دوره فوق العاده عالی  اینجا کلیک نمایید.

این دوره  در سال 2009 به صورت سمیناری دو روزه در مکانی مخفی و بسیار با شکوه و مجلل در کوههای آلپ کشور سویس برگزار شد در این سمینار دعوت نامه هایی به افراد در سرتاسر دنیا ارسال گردید و افرادی از ملیتهای مختلف در این سمینار حاضر بودند.

در ضمن به دلیل اینکه افراد بسیار معروف و ثروتمندی از سطوح بالای جامعه، گروههای مخفی، افراد سطح بالای دولتی و خانوداه های پادشاهی و… در این سمینار حضور داشتند و نمی خواستند هویت شون آشکار شود بنابرین این سمینار فقط بصورت صوتی ضبط گردید. که البته این سمینار در سایت رویاهای بزرگ به فارسی دوبله شده است.

موضوع دوره ” آرزوی تو دستور توست “

در این دوره ترودو به زیبایی آموزش می دهد که چگونه هر فردی می تواند به خواسته ها و آرزوهای خود برسد و میلیونها دلار درآمد داشته باشد. همچنین درباره رازهایی که ثروتمندان دارند و نمی خواهند که مردم عادی از آنها اطلاع داشته باشند صحبت می کند.

در مورد این صحبت می کنند که چگونه هر فردی چراغ جادوی علاالدین خود رو دارد و می تواند برای رسیدن به خواسته های خود به غول چراغ جادو دستور دهد و خواسته خود را آشکار در زندگی ببیند. شاید این موضوع برای شما عجیب و غیر قابل باور به نظر برسد؛ ولی حقیقت دارد.

در این دوره ترودو اولین مبحثی که درباره آن صحبت می کند این هست که شما به چه کسی گوش می کنید؟ از چه کسی یاد می گیرید و الگو بر می دارید؟

این موضوع رو بسیار پایه ای و اساسی می داند و تاکید می کند که شما نمی توانید به کسی گوش کنید که تنها کتابی در مورد پول درآوردن نوشته و سمیناری برگزار کرده!

چرا که این افراد در زندگی واقعی خودشون پولی بدست نیاوردند و در زندگی شون مدرکی ندارند که برای اثبات حرف هایشان نشان بدهند. زیرا آنها تنها پولی که بدست آوردن از فروش کتاب و سمیناری بوده که درباره پول نوشتند.

ترودو در این سمینار می گوید که مطالب این دوره از او نیست و او فقط یک پیغام رسان هست او توضیح می دهد که مطالب و آموزشهای این دوره از کتابها، افراد و منابعی در گروه های مخفی می آید، مطالبی که طی هزاران سال گذشته در این گروه های مخفی گردآوری شده و نسل به نسل و سینه به سینه به افراد سطح بالای جامعه منتقل گردیده و این افراد به شدت مراقب بودند که این مطالب در اختیار مردم عادی در طی زمان قرار نگیرد.

ترودو می گوید که گروه های مخفی در طول تاریخ برای این بوجود آمده اند که این اطلاعات و قدرت فقط در اختیار افراد سطح بالای جامعه و خانواده های آنها باشد تا بتوانند مردم عادی رو از این طریق کنترل کنند و ثروت و منابع جامعه را در اختیار خودشان داشته باشند.

آنها خودشان را برتر از افراد عادی جامعه میدونستند. خوب پس این گروه برتر جامعه؛ آمدند و این گروه‌های مخفی و مجامع پنهان را ایجاد کردند که یکی از آنها همان ” فراماسونری “ هست و اون یکی که خیلی هم معروفه، دانشگاه ییل هست. این دانشگاه امریکایی گروه مخفی داره به اسم ” اسکالن اند بونز ” که نمادشان عکس جمجمه و استخون هست. این گروه در جاهای مختلف کلاس برگزار می‌کند و سمینارهای مختلفی دارند.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)

 

چرا به کانال تلگرامی رویاهای بزرگ که مطالب و کلیپ های بسیار جذابی در ارتباط با موضوعات موفقیت، شادی، ثروتمندی، روابط، انگیرشی و … دارد نمی پیوندید؟