مستند قطب نما (نیروی درون) _ THE COMPASS

ما با نیرویی در این دنیا متولد می شویم که اگر این نیرو را در مسیر خودشناسی بیابیم می توانیم به عنوان یک قطب نمای هدایتگر زندگی از آن استفاده کنیم.

زیست شناسی ۲۰ درصد زندگی ما را کنترل می کند. ۸۰ درصد باقی مانده به خود ما بستگی دارد. با توجه به این موضوع، جان اسپنسر الیس، تهیه کننده مستند قطب نما (نیروی درون) متخصص سلامتی و رشد شخصی هدف خود را ایجاد یک راهنمای زندگی جهت کمک به افراد برای درک پتانسیل خود و دستیابی به موفقیت قرارداد؛ که مستند قطب نما نتیجه این هدف است. این فیلم با ردیابی سفر شخصیتی به نام مسافر ، پیام ها و ابزارهای انگیزشی شما را برای گذراندن یک زندگی برجسته و پر تحرک فراهم می کند.

زندگی به معنای زیستن در فراوانی است.

همه ما می خواهیم زندگی را در بالاترین سطح تجربه کنیم. در طول سالها، اهمیت خرد و تفکر عمیق به ما آموزش داده شده است. با این حال، کسانی که واقعاً در همه جنبه های زندگی به موفقیت رسیده اند، می دانند که برای رسیدن به اوج، و زندگی با رضایت و سپاسگذاری باید کارهای بیشتری انجام شود. برای موفقیت شخصی؛ به مسافر و اساتید برجسته جهان در مستند قطب نما (نیروی درون) بپیوندید زیرا آنها سفری را آغاز می کنند که روح شما را جوان می کند و به شما برای رسیدن به ارتفاعات جدید موفقیت کمک می کند.

طبق سنت ” مستند راز ” ۲۴ نفر از اساتید برجسته جهان در زمینه موفقیت شخصی به ما کمک می کنند که از طریق مختلف به این نیرو آگاهی و اشراف داشته و از آن در زندگی روزمره استفاده کنیم و رازهای زندگی کامل را فاش میکنند و مستند قطب نما (نیروی درون) به همین منظور شما را به حرکت در خواهد آورد.

مستند قطب نما (نیروی درون)

آیا شما برای آن مقصدی که تعیین کرده اید زندگی می کنید؟

مستند قطب نما (نیروی درون) یک رمان تحول زندگی است که شما را در سفر به کشف خود راهنمایی می کند. در هسته اصلی مستند قطب نما (نیروی درون) درسهای خاصی درباره زندگی، اعتقادات مهم، توانمندسازی خود، اعتقاد به رویاها، اصالت و درک اینکه شما واقعاً چه کسی هستید صحبت می شود. جاناتان، شخصیت اصلی، پس از فاجعه ای که زندگی و برنامه های آینده او را تغییر می دهد، از زندگی در حومه شهر فرار می کند.

جاناتان بی حس و در حالی که از اندوه فلج شده، تصمیم می گیرد در سراسر کره زمین سفر کند و تلاش کند تا قطب نمای داخلی خود را دوباره تنظیم کند. او با پشت سر گذاشتن شغل، دوستان، خانواده و خانه خود، با کوله پشتی به راه می افتد تا به دور دنیا سفر کند. سفرهای او در صحرای خشک نوادا آغاز می شود و به کوههای بکر آدیرون دکس و سپس به یک روستای قرون وسطایی در رومانی ادامه می یابد. در هر مقصد جاناتان با یک شخصیت اصلی روبرو می شود که یک درس مهم زندگی را ارائه می دهد، و او شروع به درک این نکته می کند که هر فردی به یک دلیل در آنجا قرار گرفته است و نشان دهنده یک عنصر خاص از زندگی است.

در همین ارتباط ببینید: مستند ماوراء راز

مستند قطب نما (نیروی درون) با قله ها و دره های متناوب استعاره ای از سفر زندگی است. هر مقصدی که جاناتان از آن بازدید می کند با ترکیبی متنوع از افراد که نمایانگر رنگارنگی زندگی فردی ما هست، منحصر به فرد است. سفر کشف خود، شما را وادار می کند تا در زندگی فکر کنید، و در این راه درس های ارزشمندی کسب کنید.

همه ما به عنوان انسان با عشق، با درد و گاهی حتی با فاجعه یا اتفاقاتی که نمی توانیم کنترلشان کنیم، به هم متصل می شویم. هر یک از ما مسیری بسیار خاص و منحصر به فرد را طی می کنیم، با این وجود تجربیات و احساسات مان به هم پیوند می خورند و در این اتصال، زندگی وجود دارد. دیدن این داستان شما را به پرسیدن سوال نهایی سوق می دهد:

چه چیزی قطب نمای داخلی شما را به حرکت در می آورد؟

دوره ” آرزوی تو دستور توست ” در ارتباط با مستند قطب نما 

پیشنهاد ویژه : دوره آرزوی تو دستور توست “ یکی از بهترین دوره های آموزشی قانون جذب و رسیدن به خواسته ها و آرزوها در دنیا و ایران از ” کوین ترودو ”  هست که شما عزیران میتوانید برای آشنایی، دانلود رایگان ۴ قسمت اول و خرید کامل این دوره فوق العاده عالی  اینجا کلیک نمایید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: ۵,۰۰ out of 5)

چرا به کانال تلگرامی رویاهای بزرگ که مطالب و کلیپ های بسیار جذابی در ارتباط با موضوعات موفقیت، شادی، ثروتمندی، روابط، انگیرشی و … دارد نمی پیوندید؟