در این بخش به سوالاتی که اکثر کاربران در ارتباط با مسایل مختلف سایت دارند پاسخ داده شده است.

سوال مورد نظرت را انتخاب کن‌، سپس برای دیدن جواب روی لینک کلیک کن :

تنها شیوه تهیه محصولات و دوره های آموزشی‌، به صورت آنلاین و دانلود از سایت بخش (حساب من) انجام می‌شود.

نکته بسیار مهم:

برای پرداخت مبلغ محصول به صورت آنلاین و در سایت‌، لازم است که کارت بانکی شما رمز دوم (رمز پویا) داشته باشد.

مرحله اول:

از منوی سایت گزینه «محصولات» را انتخاب و سپس وارد صفحه محصولات/دوره‌ها شده و در این صفحه روی نام محصول/دوره مورد نظرتان کلیک کنید تا وارد صحفه توضیحات آن محصول شوید.

صفحه توضیح هر محصول‌، اطلاعات بسیار کاملی درباره آن محصول‌/دوره، در اختیار شما قرار می‌دهد. اطلاعاتی از قبیل:
قیمت محصول/دوره

تعداد جلسات محصول/دوره

آیا این محصول/دوره برای شما مناسب است؟

این محصول/دوره چه نقشی در موفقیت شما در‌، آن جنبه‌ی مشص از زندگی ایجاد می کند؟

چگونه می توانید از این محصول/ دوره به نتیجه بهتری برسید؟

سپس برای خرید آن محصول/دوره‌، روی دکمه “افزودن به سبد خرید” کلیک نموده و مراحل خرید را تا انتها انجام دهید.

سپس در مرحله پایان‌، سایت شما را وارد صفحه بانک می‌کند که می‌توانید به صورت آنلاین و از طریق سایت‌، پرداخت را با کارت بانکی خود انجام دهید.

مرحله دوم:

پس از پرداخت موفق، سایت بصورت خودکار، لینک فایلهای خریداری شده  را به «حساب من سربرگ دانلودها» ارسال می کند.

به عبارت دیگر، پس از خرید‌، هیچ بسته ای به شما پست نمی شود یا لینکی به شما ایمیل نمی شود، بلکه لینک ها در بخش «حساب من سربرگ دانلودها» در سایت موجود است و می توانید از طریق حساب من این لینک ها را دریافت نمایید.

چند نکته مهم برای دریافت لینک ها:

۱. از منوی سایت گزینه “حساب من…” را انتخاب و وارد حسابتان شوید و روی سربرگ «دانلودها» کلیک کنید.

۲.. بهترین کار این است که‌، با کامپیوتر یا لپ تاپ به بخش «حساب من سربرگ دانلودها» رفته و  محصول را دانلود کنید و از موبایل استفاده نکنید. نه به این دلیل که با موبایل امکان دانلود فراهم نیست، بلکه ممکن است موبایل شما به دلایلی چون:

سرعت پایین اینترنت،  عدم حافظه کافی، عدم نصب نرم افزارهای مربوطه مثل unzip و … قادر به رویت فایل و دانلود آن نباشد

۳.. اگر موبایل شما ios است حتما نرم افزارهای vlc و unzip باید روی آن نصب باشد تا بتوانید لینک ها را مشاهده و سپس فایلهای zip را باز نمایید.

۴.. این لینک های تا ۶ ماه در «حساب من سربرگ دانلودها» موجود است و شما می توانید بارها این محصول را از طریق این بخش دانلود نمایید.

اما توصیه ما این است که یکبار فایل‌های محصول خریداری شده را دانلود نموده و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده آن محصول از سایت برداشته شد، به مشکلی بر نخورید.

خرید از سایت بصورت آنلاین انجام شده و تمامی مراحل خرید و سپس دریافت محصول از طریق سایت و به صورت دانلودی انجام می‌شود.

یعنی هیچ شیوه‌ی دیگری بجز خرید آنلاین از سایت‌، برای تهیه محصولات وجود ندارد.

یعنی امکان ارائه محصولات به صورت سی‌دی یا دی‌وی‌دی یا فلش و … وجود ندارد.

پس از انجام فرایند خرید و پرداخت موفق (که کار بسیار ساده‌ای است‌)، سایت بصورت خودکار، لینک فایل‌های خریداری شده را به بخش <حساب من> درسایت ارسال می‌کند.

به عبارت دیگر، پس از خرید‌، هیچ بسته‌ای به شما پست نمی‌شود یا لینکی به شما ایمیل نمی‌شود، بلکه لینک‌ها در پروفایلتان در سایت موجود است و می‌توانید از طریق پروفایلتان این لینک‌ها را دریافت نمایید.

چند نکته مهم برای دریافت لینک‌ها:

از منوی سایت گزینه ” حساب من” را انتخاب و وارد پروفایلتان شوید و روی سربرگ «دانلودها» در پروفایلتان کلیک کنید.
بهترین کار این است که‌، با کامپیوتر یا لپ‌تاپ برای ورود به حساب من و دانلود محصول استفاده نمایید و از موبایل استفاده نکنید. نه به این دلیل که با موبایل امکان دانلود فراهم نیست، بلکه ممکن است موبایل شما به دلایلی چون:

سرعت پایین اینترنت،  عدم حافظه کافی، عدم نصب نرم افزارهای مربوطه مثل unzip و … قادر به رویت فایل و دانلود آن نباشد.

۴. اگر سیستم عامل موبایل شما iOS است حتما نرم افزارهای vlc و unzip باید روی آن نصب باشد تا بتوانید لینک‌ها را مشاهده و سپس فایلهای zip را باز نمایید.

۵. این لینک‌های دانلود تا حداقل از ۶ ماه «دربخش حساب من سر برگ دانلودها» موجود است و شما می‌توانید بارها این محصول را دانلود نمایید.

اما توصیه ما این است که یک‌بار فایل‌های محصول خریداری شده را دانلود نموده و در جای مطمئنی ذخیره نمایید تا اگر در آینده آن محصول از سایت برداشته شد، به مشکلی بر نخورید.

برای عضویت در سایت‌، اول از همه لازم است که یک ایمیل داشته باشید و ایمیل شما حتماً فعال باشد. (یعنی ایمیلی نباشد که چند سال پیش ساخته‌اید اما مدتهاست وارد آن نشده‌اید و از آن استفاده نکرده‌اید).

مرحله اول:

از منوی سایت‌، گزینه «ورود|عضویت» را کلیک نمایید. سپس در صفحه مورد نظر در قسمت عضویت‌، اطلاعات خواسته شده از قبیل: نام‌کاربری‌،شماره موبایل و آدرس ایمیل را با فرمت و املای صحیح و رمز عبور مناسب را وارد نمایید.

نکته مهم:

منظور ما از نوشتن فرمت و املای صحیح این است که:

  • مراقب باشید پس از @‌، کاراکترهایی مثل «کاراکتر فاصله» که غیر قابل مشاهده است یا «.» و …. بکار نرود که موجب اشتباه شدن ایمیل‌تان گردد.
  • همچنین مراقب نوشتن صحیح املای پسوند ایمیل‌تان باشید. یعنی از فرمتی ناصحیح مثل gamil استفاده نکنید و حتما فرمت صحیحی مثل gmail را به کار ببرید.
  • بعلاوه آدرس ایمیل‌، با www شروع نمی‌شود!

پس از رعایت موارد فوق‌، دکمه «ثبت نام» را کلیک نمایید.

مرحله دوم:

پس از کلیک روی دکمه «عضویت» شما باید دکمه « درخواست تایید عضویت » را کلیک نمایید تا عضویت شما توسط مدیر سایت تایید شود.

نکات مهم:

رمز عبور خود را در جای مناسبی ذخیره کنید تا آن را فراموش نکرده و برای ورود به سایت استفاده کنید

برای پیشگیری از اشتباه نوشتن رمز ‌عبور، حتما‌ً به جای تایپ کردن رمز عبور‌، آن را از انتهای این متن کپی نمایید و سپس در صحفه ورود به سایت‌، در محل «رمز عبور» بچسبانید.

نکته: در هنگام کپی نمودن رمز عبور‌، دقت کن «فاصله اضافی» همراه با رمز‌ کپی نگردد.

اگر در هنگام ورود به سایت‌، گزینه «مرا به خاطر بسپار» را فعال نمایی‌، به احتمال زیاد در دفعات آینده‌‌، نیاز به وارد کردن مجدد «ایمیل و رمز عبور» نخواهی داشت.

برای عضویت در سایت‌، اول از همه لازم است که یک ایمیل داشته باشید و ایمیل شما حتماً فعال باشد. (یعنی ایمیلی نباشد که چند سال پیش ساخته‌اید اما مدتهاست وارد آن نشده‌اید و از آن استفاده نکرده‌اید).

سپس مراحل عضویت در سایت را انجام دهید و سپس  «وارد سایت شوید»

منظور از ورود به سایت این است که:

با ایمیل و رمز عبورتان در سایت لاگین نمایید.

یعنی برای:

خرید از سایت، 

و درج نظر در بخش نظرات فایلهای دانلودی

باید با ایمیل و رمز عبورتان وارد سایت شوید.

در یک کلام‌، یعنی اولین گزینه برای عضویت در سایت‌، داشتن ایمیل است.

اگر به هر دلیلی با پیغام “رمز عبور شما اشتباه است” مواجه می شوی یا  رمز ورود به سایت را فراموش نموده ای، جای هیچ نگرانی وجود ندارد و می‌توانی یک رمز عبور جدید برای ورود به سایت بسازی.

این کار بسیار ساده‌ای است.

برای تغییر رمز عبور مراحل زیر را انجام دهید:

ابتدا از منوی سایت، گزینه “ورود/عضویت” را انتخاب و در پنجره ورود، روی گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» بروید.

سپس همان ایمیلی که با آن عضو سایت هستید را به صورت صحیح وارد نموده و دکمه، «ارسال کد امنیتی» را کلیک نمایید.

پس از آن، ایمیلی حاوی “ کد امنیتی ” به ایمیل شما ارسال می شود.

لطفا وارد ایمیل تان شده و از کد امنیتی را برداشته و دوباره وارد سایت شده و در قسمت مربوط به کد امنیتی آن را وارد کرده و رمز عبور جدید خود را وارد کنید
و مجدداً در فیلد بعدی رمز را تکرارکنید پس از پاسخ دادن به سوال در فلید بعدی دکمه  “رمز مرا تغییر بده” را کلیک کنید.

نکات مهم در نوشتن رمز جدید:

قبل از نوشتن رمز جدید، حتما keyboard خود را در حالت EN (تایپ به انگلیسی) قرار دهید زیرا رمز شما نمی تواند شامل حروف فارسی باشد.
رمز نوشته شده را به خاطر بسپارید.

لطفا در روند تغییر رمز عبور، به این موارد دقت کنید:

ایمیل ارسال کد امنیتی ممکن است با کمی تاخیر به ایمیل تان ارسال شود. یعنی گاهی ممکن است تا حدود یک ساعت طول بکشد. بنابراین از صبوری تان سپاس گزاریم.
اگر پس از مدت زمانی (کمتر از یک ساعت) وارد ایمیل تان شدید و ایمیلی با عنوان “بازیابی رمز عبور از گروه تحقیقاتی رویاهای بزرگ ” را دریافت نکرده اید، حتماً پوشه spam(هرزنامه) و پوشه update را نیز در ایمیل‌تان چک کنید و اگر این گزینه ها را در ایمیل تان مشاهده نمی کنید، روی گزینه بیشتر (more) کلیک نمایید تا بتوانید این پوشه ها را در ایمیل تان ببینید و ایمیل ارسال شده از طرف گروه را پیدا کنید. سپس با راست کلیک و انتخاب گزینه “not spam” ایمیل های ارسالی گروه را از پوشه اسپم خارج سازید.

نکته بسیار بسیار مهم:

یکی از مهم‌ترین دلایلی که ممکن است ایمیل حاوی کد امنیتی را در ایمیل‌تان دریافت‌ نکنید، نگارش ایمیل‌تان با املای غلط است.

یعنی در صفحه فراموشی رمز عبور‌، ممکن است املای صحیح ایمیل را ننوشته باشید یا اشتباهاتی مثل نوشتن gamil به جای gmail و … موجب شود که آدرس ایمیل شما اشتباه باشد و ایمیل ارسالی گروه به آن آدرس اشتباه  ارسال شود.

لطفا در وارد کردن ایمیل‌تان با املای صحیح دقت نمایید.

برای ویرایش پروفایل‌تان‌، از منوی سایت گزینه «ورود/عضویت…» را انتخاب و وارد پروفایلتان شوید.

در این بخش می توانید اطلاعات پروفایلتان را از قبیل:  نام‌، نام خانوادگی، جنسیت، انتخاب عکس، بیوگرافی‌،کشور راویرایش کنید و در پایان دکمه «ذخیره تغییرات» را کلیک کنید.

پس از درخواست برای تغییر رمز عبور، سایت بدون استثناء و اشتباه، ایمیل حاوی کد امنیتی بازیابی رمز عبور را به شما ارسال می‌کند.
بنابراین، اگر هنوز این ایمیل را دریافت نکرده‌اید، تنها به دو دلیل است که لازم است این دوره مسئله را بررسی و حل کنید:

ممکن است آدرس ایمیل خود را به صورت املای اشتباه وارد نموده باشید.

یعنی یا بخش قبل از @ در ایمیل تان چیزی مغایر با ایمیل شما ثبت شده یا  بخش پس از @ را به صورت اشتباه نوشته اید. مثلاً gmail را به صورت gamil نوشته اید یا پس از کاراکتر @ یک «.» یا فاصله گذاشته اید به گونه‌ای که قالب ایمیل را تغییر داده است.
برای حل این مسئله، دوباره از منوی ورود، گزینه «آیا رمز عبور خود را فراموش کرده ای؟» را انتخاب و مراحل را تا انتها انجام بده. خصوصا در نوشتن آدرس ایمیل با املای صحیح دقت کنید. زیرا ایمیل به همان آدرسی ارسال می‌شود که شما در هنگام ثبت نام وارد نموده‌اید و اگر آن آدرس اشتباه باشد، عملا شما ایمیلی دریافت نمی‌کنید.
۲. ممکن است ایمیل دریافتی از طرف گروه، وارد پوشه spam یا هرزنامه در ایمیل تان شده باشد. بنابراین، جهت حل این مسئله وارد ایمیل تان شوید و روی گزینه More (بیشتر) کلیک نمایید تا بتوانید سایر پوشه‌های موجود در ایمیلتان را مشاهده نمایید.
سپس روی پوشه spam (هرزنامه) کلیک نمایید.
آنگاه خواهید دید که ایمیل های ارسالی از طرف گروه، وارد پوشه اسپم در ایمیلتان شده و به همین دلیل شما آن را پیدا نکرده‌اید.
سپس برای اینکه سایر ایمیل‌های گروه وارد پوشه اسپم نشود، روی این ایمیل کلیک راست کرده و گزینه not spam را کلیک نمایید.

تمام رد پاهای شما در سایت به کمک ایمیل‌تان قابل ردیابی است. یعنی آنچه سایت از موجودیت شما می‌شناسد‌، به واسطه ایمیل شماست.

به عبارتی ایمیل‌شما‌، در حکم شناسنامه‌تان است و به هر دلیلی اگر رمز عبورتان را فراموش کردید‌، می‌توانید به راحتی یک رمز جدید بسازید و مجددا با آن وارد پروفایل‌تان شوید.

یعنی اگر محصولاتی که خریده‌ بودید را قبلا در موبایل‌تان ذخیره داشتید و به هر دلیلی موبایل شما از کار افتاد و حتی به رمز عبورتان به سایت دسترسی نداشتید‌، فقط کافی است‌ با هر کامپیوتر یا موبایل دیگری وارد سایت شده و اقدام به بازیابی یک رمز عبور جدید نمایید.

بازنشانی رمز عبور‌، کار بسیار ساده‌ای است.

مراحل زیر را انجام دهید:

ابتدا از منوی سایت، گزینه “ورود/عضویت” را انتخاب و در پنجره ورود، روی گزینه «رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟» بروید.

سپس همان ایمیلی که با آن عضو سایت هستید را به صورت صحیح وارد نموده و دکمه، «ارسال کد امنیتی» را کلیک نمایید.

پس از آن، ایمیلی حاوی “ کد امنیتی ” به ایمیل شما ارسال می شود.

لطفا وارد ایمیل تان شده و از کد امنیتی را برداشته و دوباره وارد سایت شده و در قسمت مربوط به کد امنیتی آن را وارد کرده و رمز عبور جدید خود را وارد کنید
و مجدداً در فیلد بعدی رمز را تکرارکنید پس از پاسخ دادن به سوال در فلید بعدی دکمه  “رمز مرا تغییر بده” را کلیک کنید.

نکات مهم در نوشتن رمز جدید:

قبل از نوشتن رمز جدید، حتما keyboard خود را در حالت EN (تایپ به انگلیسی) قرار دهید زیرا رمز شما نمی تواند شامل حروف فارسی باشد.
رمز نوشته شده را به خاطر بسپارید.

لطفا در روند تغییر رمز عبور، به این موارد دقت کنید:

ایمیل ارسال کد امنیتی ممکن است با کمی تاخیر به ایمیل تان ارسال شود. یعنی گاهی ممکن است تا حدود یک ساعت طول بکشد. بنابراین از صبوری تان سپاس گزاریم.
اگر پس از مدت زمانی (کمتر از یک ساعت) وارد ایمیل تان شدید و ایمیلی با عنوان “بازیابی رمز عبور از گروه تحقیقاتی رویاهای بزرگ ” را دریافت نکرده اید، حتماً پوشه spam(هرزنامه) و پوشه update را نیز در ایمیل‌تان چک کنید و اگر این گزینه ها را در ایمیل تان مشاهده نمی کنید، روی گزینه بیشتر (more) کلیک نمایید تا بتوانید این پوشه ها را در ایمیل تان ببینید و ایمیل ارسال شده از طرف گروه را پیدا کنید. سپس با راست کلیک و انتخاب گزینه “not spam” ایمیل های ارسالی گروه را از پوشه اسپم خارج سازید.

نکته بسیار بسیار مهم:

یکی از مهم‌ترین دلایلی که ممکن است ایمیل حاوی کد امنیتی را در ایمیل‌تان دریافت‌ نکنید، نگارش ایمیل‌تان با املای غلط است.

یعنی در صفحه فراموشی رمز عبور‌، ممکن است املای صحیح ایمیل را ننوشته باشید یا اشتباهاتی مثل نوشتن gamil به جای gmail و … موجب شود که آدرس ایمیل شما اشتباه باشد و ایمیل ارسالی گروه به آن آدرس اشتباه  ارسال شود.

لطفا در وارد کردن ایمیل‌تان با املای صحیح دقت نمایید.

این کار بسیار ساده ای است که در زیر توضیح داده شده است

ابتدا از منوی محصولات، محصول مورد نظر را انتخاب و سپس دکمه «افرودن به سبد خرید» را کلیک نماید تا وارد صفحه سبد خرید شوی.

سپس در این صفحه، در باکسی که درون آن کلمه « کد تخفیف» درج شده،  کد تخفیف مورد نظر را با املای صحیح وارد و حتماً دکمه « اعمال کد تخفیف» را کلیک نما تا تخفیف اعمال شود.

سپس می‌توانی مشاهده نمایی که میزان تخفیف، از مبلغ محصول کسر شده است. در ادامه، دکمه سبز رنگ “اقدام به پرداخت” را کلیک تا وارد صفحه بانک شده و با کارت بانکی‌ات که دارای رمز دوم (رمز پویا) است‌، بصورت آنلاین، مبلغ باقیمانده را پرداخت نمایید.
پس از پرداخت موفق، سایت بصورت خودکار، لینک فایلهای خریداری شده را به پروفایل ات درسایت ارسال می‌کند.

نکات بسیار مهم در استفاده از کد تخفیف:

۱. اگر دکمه “اعمال کد تخفیف” را کلیک نکنید، کد اعمال نمی شود و شما محصول را با قیمت اصلی تهیه می نمایید

۲. شما  در هر خرید فقط از یک کد تخفیف می‌توانید استفاده نمایید و امکان استفاده‌ی همزمان از بیش از یک کد تخفیف‌، وجود ندارد.

 

کَش و کوکی، اطلاعاتی است که در مرورگر شما ذخیره می شود.
بعنوان مثال اگر قبلا وارد سایت شده‌ای و اقدام به دانلود فایلی نموده‌ای و به خاطر مسئله‌ای مثل سرعت اینترنت یا هر دلیل دیگری که فقط در همان لحظه رخ داده و سپس حل شده، با یک خطا مواجه شده‌ای؛ و یا وارد سایت شده‌ای و به خاطر اینکه رمزت را دفعه اول درست وارد نکرده ای، با خطای اشتباه بودن رمز عبور مواجه شده‌ای، این پاسخ در کش مرورگرتان ذخیره شده است. در نتیجه مرورگر شما‌، دوباره اطلاعات را برای درخواست شما از کش فراخوانی می‌کند.
به همین دلیل‌، با اینکه مشکل برطرف شده اما دوباره همان خطا را به شما نشان می‌دهد.
مثلاً:
با اینکه رمز عبورت را درست وارد نموده‌ای، دوباره به شما می‌گوید که رمز نادرست است.
یا با اینکه با ایمیل و رمز عبورت وارد سایت شده‌ای و در سایت لاگین هستی و می‌خواهی دانلود انجام دهی‌، به شما می‌گوید: “دانلود مخصوص اعضاست. لطفا وارد سایت شوید”
و…
به عبارت دیگر‌، مرورگر شما دوباره زحمت جستجو را به خودش نمی‌دهد. بلکه همان نتیجه قبلی را که در کش ذخیره شده، به شما نشان می‌دهد.
برای حل این مسئله‌، باید کش و کوکی‌های مرورگرتان را پاک کنید.
برای پاک کردن کش و کوکی‌های مروگرتان اقدامات زیر را انجام دهید:
اگر با کامپیوتر یا لب تاپ وارد سایت می‌شوید، کلید‌های ( کنترل، شیفت و دیلیت) را هم‌زمان فشار داده و گزینه‌های
Cached
Cookies
را انتخاب نموده و  دکمه  clear browsing data را کلیک نمایید تا کوکی‌هایتان پاک شود.
اگر از موبایل( اندروید) استفاده می‌کنید ، در صورتی که برای پاک کردن کوکی‌ها به توضیحات بیشتری نیاز دارید‌، از طریق لینک زیر‌، توضیحات را مطالعه و به آن شیوه‌، کش مرورگرتان را پاک کنید.
و سپس مجددا  وارد سایت شوید.
http://www.wikihow.com/Clear-Your-Browser’s-Cookies

دانلود فایل‌ها یا محصولات به وسیله موبایل‌، امکان‌پذیر است و هیچ مشکلی وجود ندارد.

اما اگر در دانلود با موبایل خود با مشکل مواجه شده‌ای‌، نه به این دلیل که با موبایل امکان دانلود فراهم نیست، بلکه دلیل آن‌، تنظیمات یا نرم افزارهایی است که موبایل شما نیاز به داشتن آن امکانات دارد. مثل:
سرعت کافی اینترنت
حافظه کافی
نصب نرم‌افزارهایی مورد نیاز برای نمایش اطلاعات لازم.
نرم‌افزارهای unzip برای خارج ساختن فایل از حالت فشرده سازی
نرم‌افزار vlc برای گوشی‌های آیفون
نرم افزارهای adobe مثل foxit reader برای نمایش فایل‌های pdf و …

لطفا برای حل این مسئله اقدامات زیر را انجام دهید:
ابتدا مطمئن شوید که موبایل شما دارای حافظه کافی است.
سپس حتما نرم افزارهای لازم مثل unzip‌، vlc و … را نصب کنید تا قادر به انجام این کار شوید.
اگر به هر دلیلی نتوانستید موبایلتان را تنظیم کنید‌، برای دانلود فایل‌های محصولاتی که خریده‌اید‌، حتما با کامپیوتر یا لپ‌تاپ از منوی اصلی بخش <ورورد/عضویت>  وارد <حساب من> شده و روی سربرگ «دانلودها» کلیک نمایید.

 

برای دانلود فایل‌های دانلودی از سایت به وسیله‌ آیفون‌ / آیپد، لازم است اقدامات زیر را انجام دهی:
روش اول:
ابتدا از App Store اپلیکیشنی به نام Documents را دانلود و در گوشی خود نصب نمایید.
حتما دقت نمایید برای دانلود فایل با گوشی آیفون‌، فقط با استفاده از مرورگر سافاری (Safari) وارد سایت شده باشید. زیرا سایر مرورگرها این برنامه را پشتیبانی نمی‌کند.
سپس به راحتی می‌توانید با کلیک روی آیکون در صفحه‌ی دانلود و انتخاب گزینه‌ی Open در پنجره‌ی باز شده‌، فایل مربوطه را دانلود و لذت ببرید.

روش دوم:
از App Store مرورگری با نام  Aloha را دانلود و در گوشی خود نصب نمایید. سپس با استفاده از این مرورگر وارد سایت شوید و به راحتی دانلود را هم در بخش فایلهای رایگان و هم درباره محصولاتی که خریده‌اید‌، از اتاق شخصی‌تان می‌توانید انجام دهید.