بیوگرافی کوین ترودو

کوین ترودو کیست؟

کوین مارک ترودو معروف به ” کوین ترودو “ کار آفرین و میلیونر خودساخته آمریکایی، پرفروش نویسنده مجله نیویورک تایمز، یکی از بهترین مربیان موفقیت و قانون جذب در دنیا، عضو سابق گروه مخفی “برادران”،  تهیه کننده و مجری چندین شوی تلویزیونی و رادیویی در آمریکا، محقق درمان های طبیعی، بنیانگذار کانال تلویزبونی گلف در انگلستان و موسس ۶۰ شرکت تجاری در سراسر دنیا با گردش مالی ۳ میلیارد دلاری  بوده است.

کوین ترودو عنوان پرفروش نویسنده مجله نیویورک تایمز برای ۲۵ هفته متوالی را برای کتاب ” درمان های طبیعی که آنها نمی خواهند بدانید” را دارد. و تا کنون حدود ۵۰ میلیون نسخه از کتابهای او فروش رفته است. هم اکنون نیز همه کتابهای ترودو در سایت آمازون در حال فروش می باشد.

کتابهای جنجالی او درباره درمانهای طبیعی، افشاگریها و انتقاد های فراوان او در کتابها و سمینارهای مختلفش درباره شرکتهای بزرگ دارو سازی، سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) و همچنین آشکار کردن راز های گروههای مخفی آمریکایی، برای او در طی سالیان متوالی دردسرهای حقوقی و دادگاه های مختلف و پر هزینه ای در پی داشت.

که در نهایت این سلسله دادگاه ها برای کوین ترودو بسیار گران تمام شد و او به ۱۰سال حبس و پرداخت جریمه سنگین ۳۷.۶ میلیون دلاری محکوم گردید. و در حال حاضر دوران محکومیت خود را در یک پایگاه هوایی آمریکا در مونت گومری ایالت آلاباما به صورت حبس خانگی در محلی که مخصوص نگهداری محکومین دولتی و افراد غیر خطرناک و با کمترین محدودیت های امنیتی هست و دارای امکانات رفاهی مناسب سپری می کند.

بیوگرافی کوین ترودو

نظرات جنجالی ترودو

کوین ترودو معتقد بود شرکتهای بزرگ دارو سازی و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) از روی عمد و سوء نیت و برای کسب سود بیشتر از طریق فروش داروهای غیر طبیعی و شیمیایی که بیشتر مردم رو بیمار و تمام عمر وابسته به داروهای شیمیایی می کند؛ نمی خواهند مردم از درمانهای طبیعی مطلع شوند.

ترودو می گفت که کمیسرهای FDA که آنجا را برای کار در شرکت های بزرگ دارویی ترک می کنند؛ نمونه ای از همکاری شرکتهای بزرگ دارو سازی و سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) برای فریب مردم است.

او معتقد بود درمان طبیعی سرطان در دسترس است؛ ولی سیستم قدرتمند شرکتهای بزرگ دارو سازی این موضوع برایشان خط قرمز است و جلوی ورود هر شخص و شرکتی به این حوضه برای ارایه درمان های طبیعی رو به هر طریق ممکن سد می کنند. چون با درمانهای طبیعی دیگر شرکتهای دارو سازی قادر به فروش داروهایشان و کسب سودهای نجومی نیستند.

ترودو  همچنین در تحقیقات خود اظهار می داشت محصولات صنایع غذایی شامل مواد شیمیایی مانند MSG و آسپارتام هستند تا مردم را به مواد غذایی معتاد کنند و در نتیجه باعث چاق شدن مردم و انواع بیماری مرتبط با چاقی شده اند.

یکی از مواردی که کمیسیون تجارت فدرال به کتاب درمان های طبیعی ترودو ایراد وارد کرده بود این بود؛ که چون ترودو پزشک نیست نمی تواند در کتابش توصیه های پرشکی کند و مثلا دارو و روش درمانی معرفی کند و مدرکی بابت اثبات ادعای خود در کتاب ندارد که البته ترودو همه این موارد را رد می کند و اظهار می کند که کلی مدرک بابت اثبات ادعاهای خود ارایه کرده که ماموران کمیسیون تجارت فدرال هیچ توجهی به آنها نکرده اند و هدفشان تنها جلوگیری از اقدامات افشاگرانه وی بوده است.

ترودو بعنوان یکی از برترین اساتید موفقیت و کسب ثروت در دنیا کتابها و سمینارهای  مختلفی در زمینه های تقویت حافظه، درمان های طبیعی، کاهش وزن، توصیه های مالی و کاهش بدهی، رسیدن به موفقیت، کسب ثروت، قانون جذب، یادگیری و…  دارد که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

بیوگرافی کوین ترودو

اوایل زندگی

کوین ترودو در ۶ فوریه ۱۹۶۳ در لین (Lynn) واقع در “ماساچوست” آمریکا متولد شد و در همان جا بزرگ شد. کوین پسر خوانده رابرت و مری ترودو است. خانواده ترودو شرایط مالی بدی داشتند و دوران کودکی کوین ترودو به سختی گذشت. پدر کوین ترودو جوشکار بود و شرایط مالی خوبی نداشت؛ به همین دلیل کوین به فرزند خواندگی گرفته شد. به همین دلیل ترودو از همان دوران نوجوانی آرزوی شدیدی برای  رسیدن به ثروت و موفقیت داشت و به خودش قول داده بود تا هر چه سریعتر زندگیش رو تغییر بدهد.

ترودو در دوران دبیرستان با فرد مشهور و ثروتمندی به نام “فرد ون لیو “ آشنا شد که این شخص بعنوان یکی از مربیان ترودو تاثیر زیادی در موفقیت های او در آینده داشت و چون اشتیاق و علاقه شدید ترودو برای پیشرفت و موفقت رو می دید به ترودو پیشنهاد داد که هر چند وقت یکبار همدیگر رو ملاقات کنند و آموزشهایی در زمینه کسب ثروت و موفقیت به ترودو بدهد.

این شخص در واقع از همون زمان زمینه ساز حضور ترودو در گروه مخفی ” برادران “ رو فراهم کرد که ترودو حدود ۲۰ سال در این گروه عضو بود و به گفته خودش آموزش های بسیار عالی در زمینه های رسیدن به موفقیت، ثروت و داشتن زندگی عالی در همه زمینه ها کسب نمود که این آموزشها پایه و اساس موفقیت های وی در سالهای آتی بود.

بیوگرافی کوین ترودو

سوابق حرفه ای

کوین ترودو بعد از پایان دبیرستان ادامه تحصیل نداد و با همکاری یکی از دوستانش به کار خرید و فروش ماشینهای دست دوم وارد شد. او در سال ۱۹۸۲ با دکتر مایکل وان مستر محقق تقویت حافظه هنگام فروش ماشین آشنا شد و این اتفاق باعث شد تا با تحقیقاتی که دکتر مایکل وان مستر در سال ۱۹۷۵ با دانشکده دولتی نابینایان در اوکلاهما در زمینه تقویت حافظه داشت آشنا شود و در چندین سمینار تقویت حافظه شرکت کرد.

او متوجه استعداد خود در زمینه تدریس این موارد شد و با گردآوری مطالب این دوره ها اولین کتاب خود با نام Mega Memory ( تقویت حافظه) را نوشت و وارد حوضه تدریس مباحث تقویت حافظه شد و چندین سمینار نیز در این خصوص برگزار کرد.

ترودو در سال ۱۹۹۳ ، به یک شرکت بازاریابی چند سطحی به نام Nutrition for Life پیوست. و در کار نت ورک مارکتینگ پیشرفت و تجربه بسیار زیادی کسب کرد.

بعد از آن شروع به فعالیت و ساخت برنامه های تبلیغاتی و بازاریابی تلویزیونی در برنامه ای به اسم infomercials در آمریکا کرد؛ که بازاریابی، تبلیغات و فروش طیف وسیعی از محصولات مختلف از جمله محصولات بهداشتی، مکمل های غذایی (مانند کلسیم مرجان) ، داروهای طاسی، درمان اعتیاد، دوره های تقویت حافظه، برنامه های بهبود یادگیری و استراتژی های سرمایه گذاری در املاک و مستغلات و… رو در بر می گرفت.

در این دوران ترودو قراردادهای تجاری بسیاری موفقی با شرکتها و افراد مشهور برای بازاریابی و فروش محصولاتشان بست و امپراطوری تجاری خود که شامل ۶۰ شرکت تجاری در سرتاسر دنیا بود رو اداره می کرد که گردش مالی آنها در حدود ۳ میلیارد دلار می شد.

کوین ترودو همچنین وب سایتی در زمینه درمان های طبیعی به اسم Natural Cures راه اندازی کرده بود که با تلاش و صرف زمان بسیار روش های درمانی طبیعی را از سرتاسر دنیا از پزشکان متخصص طبیعی درمانی جمع آوری می کرد و آنها را در این سایت معرفی و ترویج می کرد. در این سایت نام پزشکان متخصص طبیعی درمانی در رشته های مختلف قرار داده شده بود که افراد می توانستند با توجه به نوع بیماری خود به پزشک مربوطه دسترسی داشته باشند.

ترودو در سال ۲۰۰۸ یک تور بین المللی به نام international pool tour در زمینه ورزش بیلیارد راه انداری کرد که در طی ۳ دوره برگزاری بسیار موفق بود.

همچنین ترودو جهت اطلاع رسانی و ارتباط مستقیم با شاگردان و استفاده کننده های کتابها و دوره های خود اقدام به ایجاد گروه مخفی و سایتی به نام شبکه جهانی اطلاعات (Global Information Network) (مخفف GIN) نمود.

در این گروه مخفی ۳۰ نفر از میلیاردرهای دنیا عضو بودند و به اعضایی که حق عضویت پرداخت می کردند خدمات آموزشی مختلفی از جمله سمینارها و کارگاه های موفقیت و کسب ثروت، کتابها، دسترسی به سخنرانان انگیزشی و … ارایه می شد. در این شبکه حدود ۳۰هزار نفر عضو بودند که ترودو درآمد قابل توجه ای از حق اشتراک اعضا کسب نمود؛ همچنین در این سایت سیستم بازاریابی برای محصولات آموزشی مختلف ایجاد کرده بودند که اعضا از طریق فعالیت در این سیستم بازاریابی قادر به کسب درآمد می شدند.

ترودو پس از ۳۰ سال حضور و آموزش در گروه مخفی ” برادران ” تصمیم گرفت از این گروه مخفی خارج شود و رازها و آموزشهایی که در طی این سالها یاد گرفته بود و ثروت و موفقیت های خود رو مدیون استفاده و بکار گیری این آموزشها می دانست؛ رو به مردم عادی آموزش بده؛ که در نتیجه با مخالفت های بسیاری از طرف افراد رده بالای گروه نیز رو به رو گردید و یکی از دلایل ایجاد مشکلات حقوقی که در سالهای بعد برای ترودو پیش آمد همین آشکار کردن راز های گروههای مخفی برای مردم عادی بود.

ترودو که بدون هیچ گونه پشتوانه مالی و از صفر شروع کرده بود و امپراتوری تجاری خود رو بنا نهاده بود پس سالها آموزش در گروه های مخفی، تحقیق و کسب تجربه در کارهای مختلف تجاری موفق و آزمودن این آموزشها و مطالب در زندگی، بیزینس ها و شرکتهای تجاری مختلف و کسب میلیونها دلار ثروت تصمیم گرفت این آموزشها رو از طریق دوره ها، سمینار ها و کارگاه هایی در اختیار عموم قرار دهد.

ترودو بعنوان یکی از برترین اساتید موفقیت، قانون جذب و کسب ثروت در دنیا کتابها و سمینارهای  مختلفی در زمینه های: تقویت حافظه، درمان های طبیعی، کاهش وزن، توصیه های مالی و کاهش بدهی، موفقیت، کسب ثروت، قانون جذب، روش های یادگیری و… دارد که در ریز به آنها اشاره می کنیم:

بیوگرافی کوین ترودو

کتاب های ترودو

۱- Kevin Trudeau’s Mega Memory -کتاب تکنیکهای تقویت حافظه (مگا حافظه) (۱۹۹۲)

۲- Natural Cures They Don’t Want You to Know About -کتاب درمان‌های طبیعی که آنها نمی‌خواهند شما بدانید (۲۰۰۵)

۳- more natural cures revealed -کتاب درمان های طبیعی بیشتر (تغذیه و رژیم غذایی) (۲۰۰۶)

۴- (Recession Cures, Get Rich in Tough Times (Recession proof your job and income-درمان رکود اقتصادی، ثروتمند شدن در دوران سخت (دلایل رکود شغلی و درآمدی شما) (۲۰۰۹)

۵- The Weight-Loss Cure “They” Don’t Want You to Know About -کتاب درمان با کاهش وزن، که آنها نمی خواهند شما بدانید (۲۰۰۸)

۶- Debt Cures “They” Don’t Want You to Know About -بدهی درمانی که آنها نمی خواهند شما بدانید (۲۰۰۷)

۷- Free Money They Don’t Want You to Know About -کتاب پول رایگانی که آنها نمی خواهند شما بدانید (۲۰۱۱)

۸- Your Wish Is Your Command Book-Guidebook -آرزوی تو دستور توست- کتاب راهنما و تمرینات روزانه (۲۰۱۱)

بیوگرافی کوین ترودو

دوره ها و سمینارهای کوین ترودو

  • سمینار تقویت حافظه “Kevin Trudeaus Mega Memory _ 1987”
  • دوره آرزوی تو دستور توست “your Wish is Your Command _ 2009
  • دوره کوین چگونه یک ماشین پول سازی دائمی خلق کنیم
  • دوره موانعی که ما را از موفقیت باز می دارد
  • دوره تصویری درمان های طبیعی که آنها نمی خواهند شما بدانید
    “۲۰۰۶ _ Natural Cures “They” Don’t Want You to Know About

بیوگرافی کوین ترودو

زندگی شخصی
ترودو سه بار ازدواج کرده است و فرزندی ندارد. در مورد ازدواج اول او، با اولکساندرا پولوزنتسوا که یک مهاجر اوکراینی بود اطلاعات کمی وجود دارد. دومین ازدواج وی در سال ۲۰۰۷ با کریستین دورو بود، یک دانشجوی نروژی که در لندن با وی ملاقات کرده بود؛ که پس از چهار ماه با فسخ ازدواج پایان یافت. در سال ۲۰۰۸ با ناتالیا بابنکو ، یک اوکراینی دیگر ازدواج کرد، به گفته ترودو  ناتالیا بابنکو در حال حاضر به خانه خود در کیف بازگشته و در حال اداره کردن چندین شرکت خود و ترودو می باشد.

بیوگرافی کوین ترودو

 

 

معروف ترین دوره کوین ترودو در دنیا

پیشنهاد ویژه : ” دوره آرزوی تو دستور توست “ معروف ترین دوره کوین ترودو در دنیا و ایران هست که شما عزیران میتوانید برای آشنایی و خرید این دوره بسیار عالی  اینجا کلیک نمایید.

این دوره  در سال ۲۰۰۹ به صورت سمیناری دو روزه در مکانی مخفی و بسیار با شکوه و مجلل در کوههای آلپ کشور سویس برگزار شد در این سمینار دعوت نامه هایی به افراد در سرتاسر دنیا ارسال گردید و افرادی از ملیتهای مختلف در این سمینار حاضر بودند.

در ضمن به دلیل اینکه افراد بسیار معروف و ثروتمندی از سطوح بالای جامعه، گروههای مخفی، افراد سطح بالای دولتی و خانوداه های پادشاهی و… در این سمینار حضور داشتند و نمی خواستند هویت شون آشکار شود بنابرین این سمینار فقط بصورت صوتی ضبط گردید. که البته این سمینار در سایت رویاهای بزرگ به فارسی دوبله شده است.

در این دوره ترودو به زیبایی آموزش می دهد که چگونه هر فردی می تواند به خواسته ها و آرزوهای خود برسد و میلیونها دلار درآمد داشته باشد. همچنین درباره رازهایی که ثروتمندان دارند و نمی خواهند که مردم عادی از آنها اطلاع داشته باشند صحبت می کند.

در مورد این صحبت می کنند که چگونه هر فردی چراغ جادوی علاالدین خود رو دارد و می تواند برای رسیدن به خواسته های خود به غول چراغ جادو دستور دهد و خواسته خود را آشکار در زندگی ببیند. شاید این موضوع برای شما عجیب و غیر قابل باور به نظر برسد؛ ولی حقیقت دارد.

در این دوره ترودو اولین مبحثی که درباره آن صحبت می کند این هست که شما به چه کسی گوش می کنید؟ از چه کسی یاد می گیرید و الگو بر می دارید؟

این موضوع رو بسیار پایه ای و اساسی می داند و تاکید می کند که شما نمی توانید به کسی گوش کنید که تنها کتابی در مورد پول درآوردن نوشته و سمیناری برگزار کرده!

چرا که این افراد در زندگی واقعی خودشون پولی بدست نیاوردند و در زندگی شون مدرکی ندارند که برای اثبات حرف هایشان نشان بدهند. زیرا آنها تنها پولی که بدست آوردن از فروش کتاب و سمیناری بوده که درباره پول نوشتند.

ترودو در این سمینار می گوید که مطالب این دوره از او نیست و او فقط یک پیغام رسان هست او توضیح می دهد که مطالب و آموزشهای این دوره از کتابها، افراد و منابعی در گروه های مخفی می آید، مطالبی که طی هزاران سال گذشته در این گروه های مخفی گردآوری شده و نسل به نسل و سینه به سینه به افراد سطح بالای جامعه منتقل گردیده و این افراد به شدت مراقب بودند که این مطالب در اختیار مردم عادی در طی زمان قرار نگیرد.

ترودو می گوید که گروه های مخفی در طول تاریخ برای این بوجود آمده اند که این اطلاعات و قدرت فقط در اختیار افراد سطح بالای جامعه و خانواده های آنها باشد تا بتوانند مردم عادی رو از این طریق کنترل کنند و ثروت و منابع جامعه را در اختیار خودشان داشته باشند.

آنها خودشان را برتر از افراد عادی جامعه میدونستند. خوب پس این گروه برتر جامعه؛ آمدند و این گروه‌های مخفی و مجامع پنهان را ایجاد کردند که یکی از آنها همان ” فراماسونری “ هست و اون یکی که خیلی هم معروفه، دانشگاه ییل هست. این دانشگاه امریکایی گروه مخفی داره به اسم ” اسکالن اند بونز ” که نمادشان عکس جمجمه و استخون هست. این گروه در جاهای مختلف کلاس برگزار می‌کند و سمینارهای مختلفی دارند.

همچنین ترودو در این سمینار چهار موضوع پایه ای و اساسی رو مطرح می کند و می گوید که هر فردی برای رسیدن به خواسته هاش، موفقیت و ثروت باید در این مباحث استاد شود.

۱- به چه کسی گوش می کنید؟ از چه کسی یاد می گیرید و الگو بر می دارید؟

۲- میزان آموزش پذیری، یادگیری و قابلیت تغییر پذیری تون چقدر هست؟

۳- بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت تون به چه صورت هست؟

۴- چهار مرحله یادگیری که شامل:

۱- ناخودآگاهی و ناشایستگی ۲- خودآگاهی و ناشایستگی ۳- خودآگاهی و شایستگی ۴- ناخودآگاهی و شایستگی

که هدف در یادگیری رسیدن به مرحله آخر یعنی ناخودآگاهی و شایستگی هست.

سخن اخر

ترودو می گوید:  همه آموزشها و مطالبی رو که در کتابها و دوره های خود آموزش می دهد رو ۱۰۰% به آنها باور دارد؛ چرا که قبلا همه آنها رو در زندگی خودش و دیگران امتحان کرده و به هر چه در زندگی می خواسته و آرزو داشته رسیده است در نتیجه به درستی این آموزشها ایمان و باور کامل دارد. او بیان می کند تمام افراد گروه های مخفی که همگی در سطح بالای جامعه قرار دارند از این آموزشها استفاده می کنند.

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (۱ votes, average: ۵,۰۰ out of 5)

چرا به کانال تلگرامی رویاهای بزرگ که مطالب و کلیپ های بسیار جذابی در ارتباط با موضوعات موفقیت، شادی، ثروتمندی، روابط، انگیرشی و … دارد نمی پیوندید؟