موضوع مستند ماورای راز -BEYOND THE SECRET

باب پراکتور چهره و استاد جهانی قانون جذب، به همراه چند تن از متخصصان برجسته انگیزشی جهان ، شما را به سفری فراتر از راز می برد. این مستند با عنوان ” ماورای راز “ BEYOND THE SECRET زندگی شما را در این اوقات سخت اقتصادی وقتی دنیا به دنبال جواب و انگیزه است تحت تأثیر قرار می دهد.

مستند ماورای راز- BEYOND THE SECRET  یک برنامه فوق العاده در مورد چگونگی دستیابی به اهداف و رویاهایتان ارائه می دهد. ماورای راز نه تنها قانون جذب را به شما آموزش می دهد بلکه به شما ابزاری می دهد تا بتوانید هر آنچه را یاد می گیرید استفاده کنید.

از طریق پیام های قدرتمند و تفکر مثبت، مربیان زندگی در مستند ماورای راز شما را در یک سفر سرگرم کننده و الهام بخش برای رسیدن به همه چیزهایی که می خواهید از زندگی بگذرانید، راهنمایی می کنند. آماده شوید تا فراتر از راز بروید!

مستند ماورای راز

درباره “باب پراکتور” در مستند ماورای راز-BEYOND THE SECRET

باب پراکتور به مدت ۴۰ سال، کل برنامه های خود را در جهت کمک به مردم برای ایجاد زندگی شاد، سعادتمند، روابط ارزشمند و آگاهی معنوی متمرکز کرده است. باب پراکتور می داند که چگونه به شما کمک کند؛ زیرا خود او از یک زندگی نیازمند و محدود می آید و هر چه می گوید را قبلا خودش امتحان کرده و نتیجه گرفته است.

او در سال ۱۹۶۰، از دبیرستان ترک تحصیل کرد و سابقه ای از مشاغل ورشکسته با بدهی زیاد داشت. او وفتی با کتاب “فکر کنید و ثروتمند شوید” نوشته “ناپلئون هیل”  آشنا شد بذر امید در ذهنش کاشته شد.

زندگی باب تنها در عرض چند ماه و با حمایت بیشتر از آثار ارل نایتینگل (از اساتید موفقیت دوره بابت پراکتور) به معنای واقعی کلمه تغییر کرد . او در یک سال، بیش از ۱۰۰ هزار دلار درآمد داشت و پس از مدت زمانی کم درآمد خود را به ۱ میلیون دلار رساند.

باب سپس به شیکاگو نقل مکان کرد تا برای مربیان واقعی زندگی خود، ارل نایتینگل و لوید کاننت کار کند. باب پس از یک دوره موفقیت آمیز همکاری با ارل نایتینگل و لوید کاننت و رسیدن به پست ریاست فروش شرکت، اقدام به تاسیس شرکت و برگزاری سمینارهای خود کرد.

باب پراکتور اکنون به سرارسر جهان سفر می کند و به هزاران نفر آموزش می دهد که چگونه به عظمت ذهن خودشان اعتقاد داشته و عمل کنند؛ فرقی نمی کند که شما چگونه رشد کرده اید؛ یا آنچه در زندگی با آن مقابله کرده اید؛ یا تحت تأثیر هر شرایطی که زندگی کرده اید؛ ذهن شما صدمه ندیده و فوق العاده قدرتمند است!

باب پراکتور با سمینارهایش به شما نشان دهند که چگونه می توانید جواهرات شگفت انگیزی با کاوش ذهن خود پیدا نمایید.

 

دوره ” آرزوی تو دستور توست ” در ارتباط با مستند ماورای راز –BEYOND THE SECRET

پیشنهاد ویژه : دوره آرزوی تو دستور توست “ یکی از بهترین دوره های آموزشی قانون جذب و رسیدن به خواسته ها و آرزوها در دنیا و ایران از ” کوین ترودو ”  هست که شما عزیران میتوانید برای آشنایی، دانلود رایگان ۴ قسمت اول و خرید کامل این دوره فوق العاده عالی  اینجا کلیک نمایید.

این دوره  در سال ۲۰۰۹ به صورت سمیناری دو روزه در مکانی مخفی و بسیار با شکوه و مجلل در کوههای آلپ کشور سویس برگزار شد در این سمینار دعوت نامه هایی به افراد در سرتاسر دنیا ارسال گردید و افرادی از ملیتهای مختلف در این سمینار حاضر بودند.

در ضمن به دلیل اینکه افراد بسیار معروف و ثروتمندی از سطوح بالای جامعه، گروههای مخفی، افراد سطح بالای دولتی و خانوداه های پادشاهی و… در این سمینار حضور داشتند و نمی خواستند هویت شون آشکار شود بنابرین این سمینار فقط بصورت صوتی ضبط گردید. که البته این سمینار در سایت رویاهای بزرگ به فارسی دوبله شده است.

موضوع دوره ” آرزوی تو دستور توست “

در این دوره ترودو به زیبایی آموزش می دهد که چگونه هر فردی می تواند به خواسته ها و آرزوهای خود برسد و میلیونها دلار درآمد داشته باشد. همچنین درباره رازهایی که ثروتمندان دارند و نمی خواهند که مردم عادی از آنها اطلاع داشته باشند صحبت می کند.

در مورد این صحبت می کنند که چگونه هر فردی چراغ جادوی علاالدین خود رو دارد و می تواند برای رسیدن به خواسته های خود به غول چراغ جادو دستور دهد و خواسته خود را آشکار در زندگی ببیند. شاید این موضوع برای شما عجیب و غیر قابل باور به نظر برسد؛ ولی حقیقت دارد.

در این دوره ترودو اولین مبحثی که درباره آن صحبت می کند این هست که شما به چه کسی گوش می کنید؟ از چه کسی یاد می گیرید و الگو بر می دارید؟

این موضوع رو بسیار پایه ای و اساسی می داند و تاکید می کند که شما نمی توانید به کسی گوش کنید که تنها کتابی در مورد پول درآوردن نوشته و سمیناری برگزار کرده!

چرا که این افراد در زندگی واقعی خودشون پولی بدست نیاوردند و در زندگی شون مدرکی ندارند که برای اثبات حرف هایشان نشان بدهند. زیرا آنها تنها پولی که بدست آوردن از فروش کتاب و سمیناری بوده که درباره پول نوشتند.

ترودو در این سمینار می گوید که مطالب این دوره از او نیست و او فقط یک پیغام رسان هست او توضیح می دهد که مطالب و آموزشهای این دوره از کتابها، افراد و منابعی در گروه های مخفی می آید، مطالبی که طی هزاران سال گذشته در این گروه های مخفی گردآوری شده و نسل به نسل و سینه به سینه به افراد سطح بالای جامعه منتقل گردیده و این افراد به شدت مراقب بودند که این مطالب در اختیار مردم عادی در طی زمان قرار نگیرد.

ترودو می گوید که گروه های مخفی در طول تاریخ برای این بوجود آمده اند که این اطلاعات و قدرت فقط در اختیار افراد سطح بالای جامعه و خانواده های آنها باشد تا بتوانند مردم عادی رو از این طریق کنترل کنند و ثروت و منابع جامعه را در اختیار خودشان داشته باشند.

آنها خودشان را برتر از افراد عادی جامعه میدونستند. خوب پس این گروه برتر جامعه؛ آمدند و این گروه‌های مخفی و مجامع پنهان را ایجاد کردند که یکی از آنها همان ” فراماسونری “ هست و اون یکی که خیلی هم معروفه، دانشگاه ییل هست. این دانشگاه امریکایی گروه مخفی داره به اسم ” اسکالن اند بونز ” که نمادشان عکس جمجمه و استخون هست. این گروه در جاهای مختلف کلاس برگزار می‌کند و سمینارهای مختلفی دارند.

 

سرفصل های آموزشی دوره آرزوی تو دستور توست:

 1. چرا آرزوی تو دستور توست؟
 2. چگونه همه آرزوهای شما می توانند به واقعیت تبدیل شوند؟
 3. چگونه آرزوهای شما می توانند سریعتر وارد زندگی شما شوند؟
 4. آیا می توان غول چراغ جادوی علاالدین رو داشت؟
 5. به چه کسی گوش می کنید؟ از چه کسی یاد می گیرید و الگو بر می دارید؟
 6. میزان آموزش پذیری، یادگیری و قابلیت تغییر پذیری تون چقدر هست؟
 7. بالانس ترازوی موفقیت و پیشرفت تون به چه صورت هست؟
 8. چهار مرحله یادگیری که شامل : ۱- ناخودآگاهی و ناشایستگی ۲- خودآگاهی و ناشایستگی ۳- خودآگاهی و شایستگی ۴- ناخودآگاهی و شایستگی که هدف در یادگیری رسیدن به مرحله آخر یعنی ناخودآگاهی و شایستگی هست.
 9. استاد شدن در چهار مرحله قبلی
 10. چگونه می دانید چقدر قابلیت یادگیری و تغییر پذیری دارید؟
 11. افشای رازهای ثروتمندان که آنها دوست ندارند شما بدانید
 12. افشای رازهای گروه های مخفی
 13. توضیحاتی در خصوص قانون جذب و فیزیک کوانتوم
 14. قانون جذب بالاتر از تمام قوانین فیزیکی
 15. همه چیز در دنیا در نهایت هستی خود از انرژی تشکیل شده است
 16. ذهن ما قوی ترین و سریع ترین فرستنده و گیرنده ارتعاش است
 17. شواهد و مدارک علمی اثبات اثرگزاری ارتعاشات ذهن انسان بر سایر اذهان و اشیا در سرتاسر دنیا
 18.  شما تبدیل به چیزی یا کسی می شوید که بیشتر اوقات به اون فکر می کنید
 19. چگونگی فرستادن ارتعاش اهداف و خواسته هامون در زندگی
 20. هر ارتعاشی که از ذهنتان ساطع نمایید معادل و همتراز همان ارتعاش را دریافت می کنید
 21. احساسات شما همان ارتعاشات ارسالی شما است
 22. احساسات شما قطب نما و سیستم راهنمای درونی شما است
 23. چگونه احساس مثبت داشته باشیم و از شر احساسات منفی خلاص شویم؟
 24. مهمترین و بالاترین هدف در زندگی داشتن احساس خوب در هر لحظه است
 25. راه های رسیدن به احساس خوب در بدن فیزیکی و ذهنمون چیست؟
 26. تکنیک دکتر کالاهان و گری گریک برای رهایی از افکار منفی
 27. چگونه زندگی خود را در تمام جنبه های مالی، روابط، سلامتی و … بهتر و عالی نماییم؟
 28.  چرا باید نسبت به هدف اصلی خود در زندگی وسواس داشته باشیم؟
 29. چگونه همیشه بر خواسته های خود تمرکز و توجه کامل داشته باشیم؟
 30. چگونه باور و ایمان خود برای رسیدن به اهدافمان را بالا ببریم؟
 31. چگونه اهداف و خواسته های خود را تعریف نماییم؟
 32. هر اتفاقی که در زندگی شما می افتد خودتان به وجود آوردید!
 33. تضاد ها و مشکلات زندگی اهداف و خواسته شما را شفاف تر می کنند
 34. آیا می توان آینده خود را رو پیش بینی کرد؟

 

0 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 50 votes, average: 0٫00 out of 5 (۰ votes, average: ۰٫۰۰ out of 5)
You need to be a registered member to rate this.

 

چرا به کانال تلگرامی رویاهای بزرگ که مطالب و کلیپ های بسیار جذابی در ارتباط با موضوعات موفقیت، شادی، ثروتمندی، روابط، انگیرشی و … دارد نمی پیوندید؟